WERNISAŻ MARIUSZA DZIAKA
Sztuki wizualne

WERNISAŻ MARIUSZA DZIAKA

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
8 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY DO BRODNICKIEGO DOMU KULTURY NA WERNISAŻ MARIUSZA DZIAKA!

Mariusz Dziak, to lublinianin, od 1993 mieszkający w Toruniu, absolwent toruńskiego IX Liceum Ogólnokształcącego, o profilu plastycznym. Od najmłodszych lat interesował się sztuką, przede wszystkim, graffiti. Swoją pasję rozwijał biorąc udział w zajęciach pozaszkolnych w ,,Ognisku pracy pozaszkolnej - Domu Harcerza", w Toruniu.

Ulubionym medium malarskim Mariusza Dziaka jest akwarela z dodatkiem piórka i cienkopisu. Tematyka jego prac nawiązuje do podświadomości, snów i wybujałej wyobraźni. W jego pracach przeważają twarze, często zmodyfikowane, zniekształcone, a niekiedy realne.

Poza akwarelą zajmuje się grafiką oraz szablonami. Jest autorem murali oraz graffiti, w których przeważa tematyka portretów. Był wolontariuszem w Fundacji im. Brata Alberta WTZ „Bratanki”, w Toruniu.

Streat -art daje mu wolność wyrazu oraz dużo zabawy.

Poza malarstwem jego pasją jest muzyka oraz kolekcjonowanie płyt.

Kurator wystaw - artysta malarz Marcin Szymielewicz,  660313692

"ZRÓB WYSTAWĘ Z BDK", to autorski projekt Brodnickiego Domu Kultury, mający na celu wspieranie młodych twórców, w promowaniu efektów ich artystycznej pracy. Malujesz? Fotografujesz? Rysujesz? ZRÓB WYSTAWĘ z BDK!!

Zapraszamy do współpracy artystów wszelkiej maści. Jako instytucja kultury jesteśmy otwarci na tradycyjne formy wypowiedzi artystycznej, jak również na działania niekonwencjonalne i eksperymentalne, o dużym potencjale artystycznym.

We wszystkim Ci pomożemy! Zapewniamy dwie sale ekspozycyjne (ok. 100 m2 każda), z szynowym systemem ekspozycyjnym, pomoc przy instalacji ekspozycji, pomoc graficzną przy tworzeniu druków promujących wydarzenie, antyramy niezbędne do właściwej ekspozycji prac, promocję wydarzenia w mediach społecznościowych i lokalnych oraz pomoc w przygotowaniu wernisażu.

 Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.:56 49 821 42

Powiązane wydarzenia

01
października (sobota), godz. 13:00

Hip-Hop Different Side

02
października (niedziela), godz. 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

07
października (piątek), godz. 19:00

KONCERT KASI DEREŃ

22
października (sobota), godz. 17:00

Winda do nieba... czyli czworo po czterdziestce