WERNISAŻ MAŁGORZATY KRIEGEL
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

WERNISAŻ MAŁGORZATY KRIEGEL

  • Wydarzenie archiwalne: 05.11.2021
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
5 LISTOPADA ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ MAŁGORZATY KRIEGEL (ŁASAK).

Artystka pochodzi z małej, malowniczej wsi Komierowo, której historia sięga 965 roku (w swoim czasie były to włości państwa Komierowskich),

Malarstwo jest jej pasją, której poświęca każda wolną chwilę. Maluje i rysuje różnymi technikami – począwszy od portretów, do malarstwa farbami akrylowymi i olejnymi. Uwielbia malować pejzaże, kwiaty i martwą naturę.

Obecnie mieszka w Brodnicy, gdzie pracuje w dużej firmie meblowej SITS, jako kontroler jakości.„ZRÓB WYSTAWĘ W BDK”, to autorski projekt Brodnickiego Domu Kultury, mający na celu wspieranie młodych twórców, w promowaniu efektów ich artystycznej pracy. Malujesz? Fotografujesz? Rysujesz? ZRÓB WYSTAWĘ w BDK!

Zapraszamy do współpracy artystów wszelkiej maści. Jako instytucja kultury jesteśmy otwarci na tradycyjne formy wypowiedzi artystycznej, jak również na działania niekonwencjonalne i eksperymentalne, o dużym potencjale artystycznym.

We wszystkim Ci pomożemy! Zapewniamy dwie sale ekspozycyjne (ok. 100 m2 każda), z szynowym systemem ekspozycyjnym, pomoc przy instalacji ekspozycji, pomoc graficzną przy tworzeniu druków promujących wydarzenie, antyramy niezbędne do właściwej ekspozycji prac, promocję wydarzenia w mediach społecznościowych i lokalnych oraz pomoc w przygotowaniu wernisażu.
Zgłoszenia zostaną rozpatrzone na podstawie dokumentacji fotograficznej, przesłanej na adres bdk6@wp.pl lub dostarczonej osobiście do Brodnickiego Domu Kultury, ul. Przykop 43, 87-300 Brodnica, tel.565982142

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* imię, nazwisko autora prac;
* dokumentację fotograficzną;
* telefon kontaktowy.
Zastrzegamy sobie dwutygodniowy termin na rozpatrzenie zgłoszenia i poinformowanie wnioskodawcy o podjętej decyzji.
Wszelkie prace promujące ksenofobię, obrażające uczucia religijne oraz zaangażowane politycznie nie będą brane pod uwagę.
Kurator wystaw - artysta malarz Marcin Szymielewicz, tel.660313692

 

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: +56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

05
marca (niedziela), godz. 16:00

„KLIMAKTERIUM….I JUŻ” NA DZIEŃ KOBIET