Warsztaty teatralne z cyklu Siała baba mak – „Pluszowy miś w teatrze”
Dla dzieci

Warsztaty teatralne z cyklu Siała baba mak – „Pluszowy miś w teatrze”

  • Wydarzenie archiwalne: 16.11.2021
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Warsztaty teatralne „Pluszowy miś w teatrze” to przepis na doskonałą zabawę zarówno dla całych rodzin, jak i dziecięcych grup zorganizowanych. Tematem przewodnim naszego spotkania będzie pluszowy miś. Nasi uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć najprostszą na świecie kukiełkę w postaci zabawkowego niedźwiadka, który następnie za pomocą rąk i głosu animatora zaprezentuje się na scenie. Podczas warsztatów będzie można zobaczyć minispektakl kukiełkowy na motywach bajki Złotowłosa i trzy niedźwiedzie. Przedstawimy najróżniejsze misiowe historie w wykonaniu uczestników warsztatów. W programie również mnóstwo scenicznych gier, zagadek, wygibasów i dobrej, rodzinnej zabawy. 


Zajęcia odbędą się w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.


Bilety w cenie 7 zł/os. do nabycia w siedzibie KPCK. Zapisy prosimy kierować na adres: artystyczny@kpck.pl.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05

Powiązane wydarzenia

03
lutego (piątek), godz. 16:00
⟶ DO 05.02

Zimowe Warsztaty Wokalne

07
lutego (wtorek), godz. 17:00

Spektakl Nowe szaty cesarza