Warsztaty teatralne z cyklu LEKcja w teatrze
Dla dzieci

Warsztaty teatralne z cyklu LEKcja w teatrze

  • Wydarzenie archiwalne: 10.12.2021
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

 Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Bilety w cenie 7 zł./os. do nabycia w siedzibie KPCK. Zapisy prosimy kierować na adres: artystyczny@kpck.pl.


„LEKcja w teatrze” to cykl, warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 515 lat. Grudniowe spotkanie przesiąknięte będzie aromatem świąt Bożego Narodzenia. Każdy z uczestników będzie miał szansę zrobienia własnego świątecznego Anioła, który odpowiednio wprawiony w ruch rękami swojego wykonawcy, będzie mógł zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. W czasie warsztatów uczniowie będą mieli możliwość zaprezentowania na scenie wigilijnych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich. W nagrodę uczestnicy zobaczą minispektakl lalkowy na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”.


Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów: Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy grupę pierwszą chętną i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży, realizujemy program zajęć. Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05

Powiązane wydarzenia

03
lutego (piątek), godz. 16:00
⟶ DO 05.02

Zimowe Warsztaty Wokalne

07
lutego (wtorek), godz. 17:00

Spektakl Nowe szaty cesarza