Warsztaty recytatorskie WYDARZENIE ODWOŁANE
Teatr / Kabaret

Warsztaty recytatorskie WYDARZENIE ODWOŁANE

  • Wydarzenie archiwalne: 04.03.2023
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

INFORMUJEMY, ŻE ZAPLANOWANE NA 4 MARCA WARSZTATY RECYTATORSKIE Z PANIĄ TERESĄ STEPIEŃ-NOWICKĄ ZOSTAJĄ ODWOŁANE. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.


Młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe zapraszamy do udziału w jednodniowych warsztatach recytatorskich z Teresą Stępień-Nowicką – aktorką Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. W ramach warsztatów uczestnicy będą pracować nad poprawną dykcją, impostacją głosu, retoryką. Każdy uczestnik będzie miał możliwość pracy na scenie pod okiem Teresy Stępień-Nowickiej. 


Teresa Stępień-Nowicka, aktorka teatralna i filmowa, absolwentka PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu, aktorka Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Aktorka telewizyjna, reżyserka, jurorka na festiwalach teatralnych polskich i międzynarodowych m.in. OFTJA. Jurorka na festiwalach teatrów amatorskich. Konsultantka teatralna zajmująca się wymową. Uczestniczka i realizatorka wielu projektów kulturalnych. Aktorka prezentująca  monodramy na scenach w Polsce i za granicą. Członek Zasłużony ZASP. 


Regulamin i karta zgłoszenia


Koszt udziału : 100 zł  Na warsztaty obowiązują zapisy. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku niezebrania odpowiedniej liczby zgłoszeń. 


 Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel.: 52 585 15 01

Powiązane wydarzenia

30
maja (wtorek), godz. 18:00

Monodram Tutka, Jan Żmudziński

01
czerwca (czwartek), godz. 15:00–17:40

Rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka

03
czerwca (sobota), godz. 17:00

KOS 2023 - uroczysta gala wręczenia nagrody