Warsztaty - KORONKA SZYDEŁKOWA
Wstęp wolny  /  Edukacja  /  Inne

Warsztaty - KORONKA SZYDEŁKOWA

  • Wydarzenie archiwalne: 21.07.2023
Miejsce:
BCOPWBydgoszcz, ul. Gdańska 5
"Koronkowa robota" to cykl warsztatów międzypokoleniowych opartych na różnych technikach rękodzielniczych. Planujemy trzy spotkania, które pozwolą uczestnikom na poznanie trzech różnych technik rękodzielniczych. Dołożymy wszelkich starań, by poznane techniki zainspirowały uczestniczki, uczestników do rozwijania swojego hobby lub zapoczątkowania nowej pasji.
 
Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest zespół Fundacji Nitkomaniacy. Fundacja Nitkomaniacy promuje szycie ręczne. Dla nas igła i nitka to narzędzia, które nie tylko znajdują swoje zastosowanie w życiu codziennym, ale przede wszystkim są pretekstem do realizacji wielu ciekawych projektów, praktycznych i artystycznych, wykorzystujących nowe formy i materiały, techniki tradycyjne, czy rzemieślnicze. Szyjemy, haftujemy, cerujemy, przerabiamy…. ale też uczymy, inspirujemy i integrujemy pasjonatów szycia w różnym wieku.
Zapraszamy na warsztaty :
  •  21 lipiec - warsztaty - koronka szydełkowa
  • 22 lipiec - warsztaty - frywolitka - koronka czółenkowa
  • 5 sierpień - warsztaty - koronka na tiulu "szamotulska"
Warsztaty odbędą się w Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ulicy Gdańskiej 5 w Bydgoszczy Obowiązują zapisy Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość - kontakt@nitkomaniacy.pl Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają wszystkie potrzebne materiały do realizacji projektów. Biorąc udział w projekcie wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku na zdjęciach promujących projekt Udział w warsztatach haftu jest bezpłatny. PROJEKT FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW BUDŻETU MIASTA BYDGOSZCZ

Źródło: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

ul. Gdańska 5
85-005 Bydgoszcz
tel.: 52 585 91 11