Warsztaty komunikacji międzykulturowej w Nowym Miejscu

Warsztaty komunikacji międzykulturowej w Nowym Miejscu

  • Wydarzenie archiwalne: 21.04.2023
Miejsce:
Młyny Rothera, Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz, 85-112, PolandBydgoszcz, ul. Mennica 10
Fot. Artur Hilbrecht
Każdy z nas rodzi się “w kulturze”, czyli w otoczeniu różnorodnych wierzeń, zwyczajów, praw, zachowań i przyzwyczajeń obecnych w danej społeczności. To one mają wpływ na to, jak będziemy postrzegać siebie i rzeczywistość. Te konteksty jednak nie są niezmienne.
Zapraszamy na otwarte warsztaty z komunikacji międzykulturowej, które poprowadzi dr hab. Nartsiss Shukuralieva. Jest to regularny kurs akademicki dla studentów Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ale zajęcia otwarte są dla wszystkich chętnych i tym razem odbywają się w Młynach.
Komunikacja międzykulturowa to obszar, który współcześnie nabiera coraz większego znaczenia. Nasze codzienne życie, spotkania z sąsiadami, sposób spędzania wolnego czasu, plany i marzenia wykraczają poza granice jednej kultury. Zajęcia posłużą nie tylko do poznania różnic międzykulturowych, ale także do wzmacniania umiejętności komunikacji z uwzględnieniem różnorodności.
Wydarzenie odbywa się w języku polskim.
dr hab.Nartsiss Shukuralieva – Doktor habilitowana nauk społecznych w zakresie nauk o polityce i administracji, profesor uczelni na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej zainteresowania naukowe obejmują politykę państw Azji Centralnej oraz mechanizmy funkcjonowania współczesnych autorytaryzmów.

Kiedy?
21.04.2023 r., godz. 11:30-13:00
Gdzie?
Nowe Miejsce (wejście z tarasu od strony Wyspy Młyńskiej)
Dla kogo?
dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
wstęp wolny

Źródło: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera