Warsztaty florystyczne | Zrób swój pierwszy letni bukiet!
Edukacja

Warsztaty florystyczne | Zrób swój pierwszy letni bukiet!

  • Wydarzenie archiwalne: 17.06.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Z myślą o tych, którzy chcieliby wprowadzić lato do swojego otoczenia, stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to kawałek swego serca, przygotowaliśmy specjalne Warsztaty Florystyczne, dzięki którym wspólnie wejdziemy w żywy dialog z naturą i samodzielnie będziemy tworzyć niesamowite kompozycje roślinne pełne rozmaitych faktur, kształtów i zapachów!

Kwiaty towarzyszą nam w wyjątkowych dla nas chwilach! Wręczamy je najbliższym z okazji ślubów, urodzin, jubileuszów czy w ramach podziękowań. Dają też szerokie pole do twórczych eksperymentów. W zależności od potrzeb można zdecydować się na duże, pojedyncze kwiaty lub wielobarwne kompozycje z różnych gatunków roślin.

W czerwcu przygotowaliśmy dla Was warsztaty florystyczne, w trakcie których wspólnie pod okiem florystki – Aleksandry Strzelec – poznamy różne formy bukietów, by samodzielnie z żywego materiału – kwiatów, liści, roślin i dodatków florystycznych – stworzyć letnią kwiatową kompozycję do domu, jak i na ważne dla nas okazje, takie jak ślub czy baby shower!

Wspólnie nie tylko w ciekawy sposób spędzimy czas, poznając tajniki florystyczne, ale także stworzymy oryginalny i dedykowany dla naszych bliskich prezent.

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

Warsztaty poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec –  florysta, architekt krajobrazu i edukatorka.

* Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję). Przy stanowisku mogą pracować 2 osoby – należy to jednak zgłosić wcześniej na adres mail: edukacja@artus.torun.pl.

Bilety: 120zł / normalny

Źródło: Dwór Artusa

Powiązane wydarzenia

26
czerwca (środa), godz. 17:30–18:00

Vamos a Bailar | Koncert Szkoły Flamenco

26
czerwca (środa), godz. 19:00

Vamos a Bailar | Koncert Szkoły Flamenco

01
lipca (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki

02
lipca (wtorek), godz. 20:00

Artus Festival 2024 | PROGRAM