Logo partnera
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Edukacja  /  Film

Warsztaty Animacji Filmowej'2024 - zapraszamy do wzięcia udziału!

  • Wydarzenie archiwalne: 21.02.2024
Miejsce:
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w RypinieRypin, Warszawska 20

Zbliżają się ferie, a my po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić dzieci w wieku od 8 do 12 lat na Warsztaty Animacji Filmowej „Poklatkowo”, prowadzone przez Magdalenę Bryll. Odbywać się one będą codziennie od 21 do 23 lutego w godz. 10 do 13 w centrali naszej biblioteki. Temat tegorocznych warsztatów to „Odkrycia, które zmieniły świat”. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się do centrali biblioteki i wypełnienie niezbędnego formularza. Można to zrobić na miejscu w bibliotece lub elektronicznie (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym – tel. 542802142). Formularz do pobrania, wypełnienia, podpisania, zeskanowania i odesłania (biblioteka@biblioteka-rypin.pl) dostępny jest pod artykułem. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizacja warsztatów jest możliwa dzięki wsparciu Pawła Sobierajskiego Prezesa Zarządu Spółki MPEC Sp. z o.o., która objęła mecenat nad wydarzeniem.Źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie