Logo partnera
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Wakacje Muzyczne z Pasją

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
17 i 25 SIERPNIA 2021 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu "WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ".
Wydarzenie ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, pochodzącej z województwa kujawsko-pomorskiego, na co dzień uczęszczającej do szkół muzycznych w klasie skrzypiec, altówki i wiolonczeli.
17 SIERPNIA, O GODZ. 17:00 zapraszamy do BDK na koncert w wykonaniu pedagogów, prowadzących w Bachotku warsztaty instrumentalne, a 25 SIERPNIA, O GODZ. 17:00 w Brodnickim Domu Kultury wystąpi Dziecięca i Młodzieżowa Orkiestra Wakacyjna, złożona z uczestników warsztatów.

Pomorskie Towarzystwo Muzyczne reaktywowane w listopadzie 2012 roku stanowi kontynuację działalności założonego w 1921 roku jednego z najważniejszych stowarzyszeń w naszym regionie. Nawiązuje do jego tradycji oraz form działalności. Najważniejszym jego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury muzycznej i edukacji artystycznej w regionie oraz ich promocja w Polsce i Europie.
WSTĘP WOLNY
 
WAKACJE Z PASJĄ


Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.:56 49 821 42

Powiązane wydarzenia

02
października (niedziela), godz. 17:00

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

22
października (sobota), godz. 17:00

Winda do nieba... czyli czworo po czterdziestce