<i>Triathlon story</i> – spektakl teatralny
Teatr / Kabaret

Triathlon story – spektakl teatralny

  • 17
    lutego 2023 (piątek), godz. 18:00
Miejsce:
Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło”Brześć Kujawski, Kolejowa 44
Triathlon story rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. Triathlon story rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert
Występują: Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa / Michał Żurawski.

Bilety w cenie od 110 zł do nabycia on-line na stronie biletyna.pl i kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w kasie BCKiH Wahadło.
Organizatorem wydarzenia jest WIKART Małgorzata Wnuk.Źródło: Brzeskie Centrum Kultury i Historii WAHADŁO

Brzeskie Centrum Kultury i Historii WAHADŁO

ul.Kolejowa 44
87-880 Brześć Kujawski
tel.: +54 231 06 61

Powiązane wydarzenia

02
lutego (czwartek)

Ferie zimowe z Wahadłem

03
lutego (piątek)

Ferie zimowe z Wahadłem