Logo partnera
Muzyka i taniec

Techformations 2024

  • 12
    października 2024 (sobota)
    ⟶ DO 13.10
Miejsce:
Arena Toruń Toruń, ul. Gen. J. Bema 73-89

W świecie, gdzie harmonia dźwięków i puls życia złączą się w jedno, narodziło się „Techformations”. W tym miejscu, technologia nie jest tylko narzędziem, ale kluczem do nowych doświadczeń, otwierającym drzwi do nieodkrytych światów emocji i percepcji. Chip „HF”, jest więcej niż symbolem – jest obietnicą podróży do głębi duszy.

HF, czyli Human Fusion, jest esencją „Techformations”. To tu człowiek i muzyka łączą się, tworząc nową formę egzystencji, gdzie każdy rytm to puls naszego wspólnego serca. W tę noc, nie będziecie już tylko obserwatorami – staniecie się częścią większego uniwersum, pulsującego w rytm techno.

„Techformations” staje się manifestacją naszej nieustannej podróży w poszukiwaniu głębszego połączenia między człowiekiem a wszechświatem dźwięków. Jest to wezwanie do wszystkich, którzy odważą się przekroczyć znane granice percepcji i razem z nami stworzyć nową rzeczywistość, gdzie muzyka staje się mostem łączącym serca i dusze.

Dołączcie do nas w tej niezwykłej podróży, gdzie każdy krok na parkiecie to krok w nieznane, a każdy bit ożywia naszą wspólną przyszłość. To tutaj zaczyna się nowa era techno. Czy jesteście gotowi na techformację?

 

Link do biletów: https://tickets.euforiafestivals.pl/bilety/54/techformations-2024.html Źródło: Arena Toruń

Powiązane wydarzenia

18
października (piątek), godz. 20:00

Kabaret Neo-Nówka

22
listopada (piątek), godz. 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2024

12
grudnia (czwartek)

Please, Stand-up! Toruń 2024