Teatr w małym mieście (11. edycja): Podróże dookoła świata / Czas Wilka
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

Teatr w małym mieście (11. edycja): Podróże dookoła świata / Czas Wilka

  • Wydarzenie archiwalne: 11.08.2023
Miejsce:
Sępólno Krajeńskie
Serdecznie zapraszamy na XI edycję projektu Teatr w Małym Mieście, który dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Fundacji PZU dotrze w tym roku aż do 18 miasteczek w zachodniej Polsce, w tym do 5 miasteczek w naszym regionie. Na wszystkie spektakle wstęp wolny.

11 sierpnia 2023 – Plac Wolności w Sępólnie Krajeńskim

  • godz. 18.00 „Podróże dookoła świata” Teatr Łata – to  interaktywny program teatralny dla dzieci, podczas którego widzowie wraz z aktorami odwiedzają najdalsze zakątki świata. Magiczna podróż zawiedzie ich na Dziki Zachód, do Hiszpanii, do Afryki, do Mroźnej Krainy Eskimosów i do Szkocji. W każdym zakątku świata dzieci poznają specyfikę danego rejonu uczestnicząc w  charakterystycznych zabawach i etiudach teatralnych, prowadzonych przy typowej dla danego miejsca muzyce.  Jest to dynamiczny spektakl, pełen balonowych niespodzianek, okraszony deszczem wystrzałowych konfetti, w który chętnie włączają się również i dorośli.

  • godz. 21.00 „Czas Wilka” Teatr Ewolucji Cienia  – porusza temat nienawiści, zemsty i przebaczenia w widowiskowej oprawie - największa mobilna wilczyca w Europie!. https://www.youtube.com/watch?v=ZhQgak018Lo