Targ Różności „Klamoty z duszą”
Inne

Targ Różności „Klamoty z duszą”

  • Wydarzenie archiwalne: 11.11.2022
Miejsce:
FanaberiaBydgoszcz, ul. Gdańska
Kolejna, czwarta odsłona Targu "Klamoty* z duszą". Tym razem będziemy oferowali piękne lub piękne i praktyczne przedmioty, które kiedyś zdobiły Fanaberię, a teraz, po zmniejszeniu, nie mieszczą się na ścianach, regałach i stolikach. Będą też przedmioty z naszej prywatnej kolekcji lub przygotowane specjalnie na targ, jak np. świeczniki czy ciasteczka z maszynki.
Cel targu określamy bardzo jasno: zbieramy pieniądze na kolejny rachunek za prąd, co jest mało komfortowe, no ale doczekaliśmy czasów, w których codziennie wykonywana praca nie wystarcza do utrzymania się na powierzchni ziemi... Nie organizujemy zbiórki, bo mamy pełną świadomośc, że są inni, mający poważniejsze powody, do organizacji zrzutek i zbiórek: są to przede wszystkim ciężkie choroby dzieci i dorosłych.
Czasy zmuszają nas, przedsiębiorców do kreatywności nie po to, żeby się rozwijać, ale żeby przetrwać... Tak więc gorąco polecamy do skorzystania z naszej propozycji, bo być może znajdziecie Państwo dla siebie jakąś niepowtarzalną rzecz lub wyręczymy Was w wymyślaniu oryginalnego prezentu dla bliskich pod choinkę
*Klamoty - z niemieckiego "die Klamotten" i oznacza drobne rzeczy, manatki, ciuchy. W naszym przypadku nazwa nawiązuje do słowa powszechnie używanego w Bydgoszczy. Klamoty na naszym targu to wartościowe przedmioty, ale chodzi o pierwsze skojarzenie, używanego powszechnie przez bydgoszczan słowa Dla jednych niepotrzebne, stare klamoty (tak zmieniały właścicieli!), dla drugich skarby! Zapraszamy!