SZEPTY tour - VIOLET AMBULANCE & ETA
Muzyka i taniec

SZEPTY tour - VIOLET AMBULANCE & ETA

  • Wydarzenie archiwalne: 08.07.2023
Miejsce:
Basement Music PubBydgoszcz, Długa 24
SZEPTY tour to nasza pierwsza ogólnopolska trasa koncertowa. Nie jedziemy jednak sami. W tej podróży będzie towarzyszyć nam nadchodząca wielkimi krokami nowa EPka. Tak samo jak trasa, jest ona spełnieniem naszych marzeń i chęcią pokazania naszego brzmienia, nad którym pracowaliśmy ostatnie 2 lata. Dawajcie z nami bo będzie się działo, to możemy wam obiecać.
W trasie towarzyszyć będą nam wspaniałe bandy. Tym razem będziecie mieli okazję poznać zespół ETA!

Otwarcie bramek: 20:00, Start: 21:00
Wstęp: 20 zł w przedsprzedaży, 25 złw dniu koncertu.

VIOLET AMBULANCE: Fioletowa Karetka zrodziła się w Gdyni w roku 2018 z inicjatywy Tymka i Szymona. Napisali kilka piosenek i marzyli o graniu na wielkich scenach. Po dwóch latach namówili swojego przyjaciela Pawła do nauki gry na perkusji. Fioletowe drogi rozjechały się, po nagraniu debiutanckiej EP „19”. Tymek i Szymon wyruszyli studiować we Wrocławiu. Tam poznali Kubę, ich nowego basistę. W takim składzie grają od roku, kochają poppunk, midwest emo, pop i alternatywę. W tym roku kończą 21 lat (niestety nie mają już 19)

ETA: ETA to szczeciński zespół z pogranicza rocka i punkrocka, który ma za sobą wiele koncertów w całej Polsce i nie tylko.
Można powiedzieć, że to nieślubne dziecko Rolling Stones i Nirvany, które wychowało się u boku wujka Green Daya. Scena i energia z niej płynąca to nasza druga natura, dlatego po występie, możecie się spodziewać ogromnej ilości energii oraz endorfin w swoich żyłach, które sprawią, że będziecie chcieli więcej!

Źródło: Basement Music Pub

Basement Wine & Beer

Długa 24
85-034 Bydgoszcz
tel.: 882 878 784

Powiązane wydarzenia

30
września (sobota), godz. 20:00–22:00

Crue - koncert

04
października (środa), godz. 18:30–23:45

Yomi + Deodium + Crystallion - koncert

04
października (środa), godz. 19:00

Yomi + Deodium + Crystallion