Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Literatura

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

  • Wydarzenie archiwalne: 25.04.2024
Miejsce:
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu ChełmińskimRadzyń Chełmiński, Plac Towarzystwa Jaszczurczego 9

Szanowni czytelnicy przed nami Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich (23.04.2024 r.)

Mamy nadzieję, że tak jak my, kochacie książki, i że często czytacie je sami oraz swoim dzieciom. Teraz możecie poczytać je z nami.

W odpowiedzi na Waszą aktywność literacką, serdecznie zapraszamy do Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim na wieczór czytelniczy.

Przygotujcie sobie swój ulubiony wiersz, fragment książki bądź inny tekst literacki, który zaprezentujecie publicznie w naszej bibliotece.

Będzie to nie tylko wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale również wyjątkowa promocja czytelnictwa, książki i biblioteki.

Jednocześnie informujemy, iż spotkanie autorskie z Krystyna Mirek – strona autorska zaplanowane pod koniec kwietnia nie dojdzie do skutku, z przyczyn niezależnych od nas. Autorka zadeklarowała przyjazd w przyszłym roku. Tymczasem zaprosiliśmy inną, znaną pisarkę literatury dla dorosłych, której spotkanie autorskie zaplanowaliśmy na miesiąc czerwiec.

Szczegóły niebawem.

A teraz czekamy na Państwa zgłoszenia – tel. 56 6886079Źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim