Strefa Rozwoju Kobiet - Szumi Brzoza i kobido
Edukacja / warsztaty

Strefa Rozwoju Kobiet - Szumi Brzoza i kobido

  • 06
    października 2025 (poniedziałek), godz. 17:00
Miejsce:
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w WąbrzeźnieWąbrzeźno, ul. Matejki 11B

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Strefie Rozwoju Kobiet – projekcie realizowanym przez Bibliotekę wraz z psycholog Agnieszką Angowską-Jasińską! 

Tym razem naszymi wyjątkowymi gościniami będą:
 

  • Magda Paradowska-Ramlau – pasjonatka natury i twórczyni przestrzeni wypoczynkowej Szumi Brzoza.
    Przez lata pracowała w korporacjach, dziś świadomie wybiera bliskość lasu, jeziora i łąk. Opowie, jak życie w rytmie natury pozwala odzyskać energię, kreatywność i radość z małych chwil. Pokaże, że naprawdę można zwolnić i poczuć błogość – wystarczy dać sobie na to przestrzeń.
  • Danuta Gutmańska – terapeuta manualny twarzy, pracująca m.in. w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu i w Szpitalu w Lipnie.Podczas spotkania przybliży nam refleksologię – holistyczną metodę wspierającą zdrowie i harmonię. Dowiemy się, jak poprzez stymulację określonych punktów na stopach, dłoniach, twarzy i głowie można:

          ✔ redukować stres i napięcie,
          ✔ wspierać regenerację organizmu,
          ✔ poprawiać krążenie i odporność,
          ✔ odnaleźć spokój i lepszy sen.


To spotkanie to okazja, aby zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech i poczuć, jak wiele możemy dać sobie samym – czerpiąc z natury i mocy dotyku. 
📅 6 października 2025 r.
⏰ godz. 17:00
📍 Biblioteka | ul. Matejki 11 B



Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka w Wąbrzeźnie

Powiązane wydarzenia

04
października (sobota), godz. 09:00–13:00

Weekend seniora z kulturą