STRAŻAK SAM NA ŻYWO - CYRKOWA PRZYGODA
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

STRAŻAK SAM NA ŻYWO - CYRKOWA PRZYGODA

  • Wydarzenie archiwalne: 03.07.2022
Miejsce:
Opera NovaBydgoszcz, Marszałka Focha 5
Czas trwania 65 min (nie ma przerw)
Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały, muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki. Znakomity, międzynarodowy spektakl, który podbił serca małych widzów w całej Europie, już w Polsce! Strażak Sam Na Żywo to premierowe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa.
Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach: Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie 9. premierowych piosenek!
Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Międzynarodowym przebój teatralny zobaczyło już ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Polska wersja powstała z udziałem aktorów dubbingujących bajkę. Wszystkie dzieci do 2 roku życia mają wstęp bezpłatny. Przedawnie trwa 65 min. i po każdym spektaklu, we foyer, widzowie mają możliwość spotkania się z jednym z bajkowych bohaterów. W Polsce przedstawianie zobaczyło już ponad 20 tys. widzów. Warto się pośpieszyć, bo bilety bardzo szybko się wyprzedają.
Głosów bajkowym postacią użyczają:
Strażak Sam - Tomasz Błasiak
Norman - Brygida Turowska
Penny - Milena Staszuk
Steele - Stefan Knothe
Elvis - Łukasz Talik
Najważniejsze informacje dotyczące spektaklu:
1. Spektakl jest dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.
2. Wszystkie osoby, które ukończyły 2. rok życia muszą posiadać swój bilet.
3. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/
4. Gramy tylko w nieduże sale teatralne, gwarantujące dzieciom doskonałą widoczność ze wszystkich miejsc na widowni.
5. Mamy zróżnicowane ceny biletów, w każdej sali są 3 lub 4 strefy cenowe.
6. Nie ma możliwości zwrotu biletów - jeśli obawiacie się sytuacja losowych lub zdrowotny, ubezpieczacie swoje bilety podczas zakupu, otrzymacie pełny zwrot!
Więcej tu: www.facebook.com/strazaksamnazywo/posts/521858209067120
7. Nie realizujemy bonów turystycznych, nie mamy również zniżek.
8. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!
9. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. W wielu miastach gramy tylko jeden raz!
10. Bilety niezależnie od strefy cenowej sprzedawane są w 3 kategoriach: dla dziecka poniżej 10 r.ż., dla osoby zaszczepionej i nie zaszczepionej. Są to informacje ogólne statystyczne. Bilety dla osób niezaszczepionych to tylko 30% całej sali zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj: http://strazaksamnazywo.pl/faq/
Na wszystkie pozostałe pytania z przyjemnością odpowiemy w wiadomości prywatnej.