STAND-UP | Ewa Stasiewicz w progranie "Połącz paski" + open mic
Teatr / Kabaret

STAND-UP | Ewa Stasiewicz w progranie "Połącz paski" + open mic

  • Wydarzenie archiwalne: 07.09.2023
Miejsce:
Cafe KinoBydgoszcz, ul. Długa 32

Zapraszamy do Café Kino na niezapomniany wieczór ze Stand-up Comedy, podczas którego wystąpi Ewa Stasiewicz ze swoim najnowszym programem "Połącz paski". W pierwszej części wieczoru odbędzie się open mic.
bilety - 35 zł - bkb.pl/99414-6a3ac
Cześć, tu Ewa Stasiewicz - szybkie streszczenie o mnie: w dzieciństwie marzyłam o byciu sprzedawczynią w sklepie warzywnym, a zostałam komiczką. A jak już zostałam komiczką, to rodzice mówili: “idź do normalnej pracy, idź do normalnej pracy”, a ja: “później, później - mam dopiero 25 lat” i tak w między czasie osiągnęłam wiek średni, wzięłam kredyt na mieszkanie, wyszłam za maż i urodziłam dwójkę dzieci.
Od wielu lat występuję na scenie i robię filmiki na YouTube. Może kojarzycie Paulinę Macutkiewicz - kandydatkę na polityka i właścicielkę hurtowni farb? To ja. Niektórzy z Was mogą nie też pamiętać ze skeczu "Skandynawski romans"
Mój ostatni program stand-up’owy “Dzikość raz!” ma ponad 380 tys. odsłon, a cały kanał ponad 6 milionów. Jeśli mnie nie kojarzysz, to zerknij na mój kanał na YT i zobacz, czy to Twoje poczucie humoru.
Mój najnowszy program "Połącz paski" jest o tym, że czasem ciężko myśleć o sobie dobrze, o tym, czego dowiedziałam się z Beverly Hills 90210 i o tym, czy kosmici porwali mojego męża. O tym, że faceci się gapią i to jest raz dobrze, a raz źle. No i czy da się połączyć paski. A przy tym staram się, żeby wszystko miało swój styl, było “o czymś” i było zabawne! Czyli to, co sama lubię w stand-up’ie.
W pierwszej części wieczoru odbędzie się open mic.Źródło