Spotkanie z Robertem Małeckim
Wstęp wolny  /  Literatura

Spotkanie z Robertem Małeckim

  • Wydarzenie archiwalne: 25.04.2024
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w GrudziądzuGrudziądz, ul. Legionów 28

W czwartek 25 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00 w gmachu głównym Biblioteki Miejskiej odbędzie się spotkanie z autorem kryminałów Robertem Małeckim i promocja jego najnowszej książki „Zapadlina”.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Wypożyczalni Głównej przy ulicy Legionów 28.

Robert Małecki (ur. 1977) – politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i autor poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za „Skazę”, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za „Wadę” – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem („Najgorsze dopiero nadejdzie”, „Porzuć swój strach”, „Koszmary zasną ostatnie”). Jest również autorem znakomicie przyjętego thrillera psychologicznego pt. „Żałobnica” oraz thrillera kryminalnego pt. „Zmora” i thrillera „Najsłabsze ogniwo”.
Strona autora: https://robertmalecki.pl/

Warto podkreślić, że spotkanie odbędzie się w sali wyposażonej w pętlę indukcyjną zainstalowaną z myślą o osobach niedosłyszących, korzystających z aparatu słuchowego lub implantu ślimakowego. Do sali można dotrzeć windą, znajdującą się z tyłu budynku.Źródło: Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 15.06

Urodziny Grudziądza 2024

17
czerwca (poniedziałek), godz. 17:00

Zajęcia edukacyjno-relaksacyjne

19
czerwca (środa), godz. 17:00

Turniej w grę planszową SKATO

19
czerwca (środa), godz. 17:30

Wykład o gwarze grudziądzkiej

20
czerwca (czwartek), godz. 17:00

Spotkanie autorskie z Tomaszem Betcherem