Spotkanie z Magdaleną Kordel
Wstęp wolny  /  Literatura

Spotkanie z Magdaleną Kordel

  • Wydarzenie archiwalne: 17.10.2023
Miejsce:
Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w GrudziądzuGrudziądz, ul. Legionów 28

We wtorek 17 października 2023 roku zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Legionów 28 na spotkanie z Magdaleną Kordel, autorką powieści obyczajowych. Początek godz. 17:00.

Pisarka zadebiutowała dowcipną i lekką powieścią „48 tygodni”. Sama przyznaje, że zaczęła pisać, aby poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i problemami egzystencjalnymi, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników.

Historie wielu różnych bohaterek, które mają swoje problemy, przeżywają wzloty i upadki, uciekają przed zranieniem czy zdradą, stały się punktem wyjścia dla powieści Magdaleny Kordel. Do bestsellerowych tytułów zaliczają się m.in. „Anioł do wynajęcia”, „Pejzaż z aniołem”, „Serce z piernika” oraz serie „Malownicze”, „Uroczysko” i „Wilczy dwór”. Jej styl pisarski charakteryzuje się wnikliwością i interesującą fabułą.

Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku i kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi https://magdalenakordel.blogspot.com początkujący pisarze mają szansę wydać książkę.

Wstęp na spotkanie jest wolny.Źródło: Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu

ul. Legionów 28
86-300 Grudziądz
tel.: 56 46 202 01

Powiązane wydarzenia

12
grudnia (wtorek), godz. 17:00

Spotkanie z Kazimierzem Trybulskim