Spotkania Miłośników Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury
Wstęp wolny  /  Inne

Spotkania Miłośników Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 29.03.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Lubicie poświęcać czas na zajęcia kreatywne? Jesteście tymi osobami, które podczas spotkania towarzyskiego zamiast prowiantu wyjmują kartonik z grą? Zdążenie na tramwaj nazywacie questem, a stanie w kolejce na poczcie otwiera w Waszej głowie nowe wątki fabularne? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć na cotygodniowych „Spotkaniach Miłośników Gier Planszowych” w Fantastycznym Domu Kultury (FDK)!

W każdą środę od godziny 17:00 do 22:00 w Dworze Artusa integrujemy się przy grach planszowych. Niezależnie czy lubicie planszówki jak Dobble, Osadnicy z Catanu, Agricola czy Twilight Imperium, albo może dopiero chcecie zanurzyć się w to hobby – znajdziecie tutaj odpowiednie gry, a także grono współgraczy chętne do poznawania nowych tytułów. Usiądźcie z nami w FDK i turlajcie kośćmi, dobierajcie karty i podejmujcie decyzje!

Więcej informacji o Fantastycznym Dom Kultury na fantastycznym Facebooku i TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.

Terminy spotkań (środy) | Czas trwania: 17:00-22:00 (5 godzin) | Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 1 marca 2023 roku i trwają do 13 grudnia 2023 roku (raz w tygodniu) | Wydarzenie od 12 rok życia. Osoby poniżej 12 roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach wraz z opiekunem.

Źródło: Dwór Artusa