Spotkania Miłośników Gier Fabularnych w Fantastycznym Domu Kultury
Wstęp wolny  /  Inne

Spotkania Miłośników Gier Fabularnych w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 30.11.2022
Miejsce:
Dwór Artusa Filia Dom Muz RudakToruń
Lubicie grać w gry i interesujecie się fantastyką? Chcecie przeżyć przygodę niczym najwięksi bohaterowie ze świata fantastyki lub stworzyć własną historię i przeżyć ją od samego początku do końca? Albo po prostu macie ochotę poznać ciekawą formę rozrywki i przyjemnie spędzić czas w gronie fantastycznych ludzi?

Przygotowaliśmy dla Was cykliczne, cotygodniowe spotkania z grami fabularnymi! W zajęciach uczestniczyć można na trzy sposoby:

  1. dołączyć do jednej z kampanii w formacie Organised Play. Obecnie prowadzimy rozgrywkę w D&D 5 opartą o zasady i scenariusze D&D Adventurer’s League. Szczegółowe ogłoszenia o konkretnych sesjach i informacje o zapisach znajdują się w postach w dyskusji w wydarzeniu na Facebooku.

  2. skorzystać z wydarzenia do ogłoszeń erpegowych (np. na najbliższym spotkaniu poprowadzę jednostrzał w Warhammera 4e, szukam graczy, zapisy pod postem w wydarzeniu na Facebooku).

  3. skorzystać ze sprzyjających warunków oraz naszego wyposażenia i spotkać się, by zagrać z własną grupą znajomych.


Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”