Logo partnera
Teatr / Kabaret

Spektakl teatralno-kabaretowy „CO PAN WYPRAWIA?”

  • Wydarzenie archiwalne: 22.05.2023
Miejsce:
Teatr ImpresaryjnyWłocławek, Wojska Polskiego 13
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Co Pan wyprawia?”. Organizatorem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Artystyczno Kabaretowo Teatralne „PAKT” Roman Szczeblewski.

Spektakl pt. „Co pan wyprawia?” w wykonaniu aktorów popularnego serialu „Rodzinny interes” Teresy Gałczyńskiej i Romana Szczeblewskiego. Akompaniuje na fortepianie sam Mistrz Czesław Majewski.

Znana dziennikarka, którą gra Teresa Gałczyńska (cioteczka Jadwiga z serialu) chce zaistnieć na scenie jako gwiazda. Niestety podczas występu na scenie pojawia się jej kolega z serialu (mechanik Bronek), którego gra Roman Szczeblewski. Spektakl wypełniony piosenkami, skeczami i monologami. Kolorowe stroje, pióra, zaskakująca pointa tym charakteryzuje się spektakl. Wisienką na tym torcie jest akompaniament na fortepianie Czesława Majewskiego (znanego z kabareciku Olgi Lipińskiej czy też ze śpiewających fortepianów).

Zachęcamy wszystkich do zakupu biletów i życzymy dobrej zabawy. Spektakl przeznaczony dla widzów od 10 do 99 lat.

Bilety w cenach: 48,00 zł i 37,00 zł do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz na portalu kup.bilecik.pl

 

Źródło: Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku