Spektakl <i>Babski przekręt</i>
Teatr / Kabaret

Spektakl Babski przekręt

  • Wydarzenie archiwalne: 03.03.2023
Miejsce:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w WięcborkuWięcbork, ul. Pocztowa 2
Zapraszamy do sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku na komedię Krakowskiej Fundacji Teatralnej Babski przekręt w doborowej obsadzie.

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

Bilety w cenie 50 zł.

Rezerwacje telefoniczne pod numerem: 52 389 68 25 lub osobiście w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku, od pon. do piątku w godz. 8.00–16.00.

Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku

Powiązane wydarzenia

11
czerwca (niedziela), godz. 14:00–19:00

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Więcborku

25
czerwca (niedziela), godz. 15:00

PARANIENORMALNI z nowym programem OSIEMNASTKA

31
lipca (poniedziałek)
⟶ DO 07.08

Zapraszamy na Mistrzowski Kurs Wokalny do Więcborka