SONIA BOHOSIEWICZ ZAPRASZA NA "DOMÓWKĘ"!
Wstęp wolny  /  Teatr / Kabaret

SONIA BOHOSIEWICZ ZAPRASZA NA "DOMÓWKĘ"!

  • Wydarzenie archiwalne: 16.09.2022
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
SONIA BOHOSIEWICZ na otwarcie BRODNICKIEJ UCZTY TEATRALNEJ!

Stało się już tradycją, że OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL "BRODNICKA UCZTA TEATRALNA" 2022 inauguruje jakiś wyjątkowy monodram. W tym roku na deskach BDK wystąpi Sonia Bohosiewicz, która 16 WRZEŚNIA, O GODZ. 18:00, zaprasza wszystkich na "DOMÓWKĘ"!

„Domówka” to zabawna, pełna anegdot i wzruszeń osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji, z aktywnym udziałem publiczności. W repertuarze takie przeboje jak „W moim magicznym domu”, „Małgośka”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”.

ORGANIZATOR - Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki "BRACTWO", które w 2016 roku, za organizację Ogólnopolskiego Festiwalu „Brodnicka Uczta Teatralna” otrzymało nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, pn. „Rodzynki z pozarządówki”.

PARTNER WYDARZENIA - BRODNICKI DOM KULTURY

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL BRODNICKA UCZTA TEATRALNA JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO oraz GMINY MIASTA BRODNICA.

PATRONAT MEDIALNY: Radio Pomorza i Kujaw, TV Brodnica, TV ELTRONIK.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: +56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

05
marca (niedziela), godz. 16:00

„KLIMAKTERIUM….I JUŻ” NA DZIEŃ KOBIET