Sobota z grami fabularnymi i planszowymi w Fantastycznym Domu Kultury

Sobota z grami fabularnymi i planszowymi w Fantastycznym Domu Kultury

  • Wydarzenie archiwalne: 25.11.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Z połączonych sił miłośników planszówek i erpegów powstaje on – dzień pełen wrażeń z Fantastycznym Domem Kultury! Lubicie kreatywnie spędzać czas? Chcecie wraz ze znajomymi przeżyć niezwykłe historie nad stołem z grą? A może po prostu macie ochotę poznać angażującą formę rozrywki i ubarwić sobotę spotkaniem z fantastycznymi ludźmi? Jeśli te pytania budzą w Was zew przygody, nie może Was zabraknąć w Dworze Artusa!

Organizujemy wydarzenie, podczas którego zarówno miłośnicy gier planszowych, jak i fabularnych, będą się świetnie bawić. Przez 10 godzin do Waszej dyspozycji będzie nasza wypożyczalnia gier planszowych, a także erpegowy niezbędnik. Niezależnie, czy lubicie klasykę pokroju Dobble lub Catanu, czy też chcecie się zanurzyć na długie godziny w Twilight Imperium lub Terraformacji Marsa – znajdziecie nie tylko gry, ale także współgraczy! Nie znacie zasad gier? Bez obaw, poznacie je wraz z nami.

Z kolei na miłośników gier fabularnych czeka baza kostek, map, znaczników i innych akcesoriów, umożliwiających granie we wszelkie możliwe systemy. Od klasyki jak Dungeons&Dragons lub Zew Cthulhu po nikomu nieznane „indyki” – mamy to, czego potrzebujecie! Nie macie drużyny? Pomożemy Wam dołączyć do jednej z prowadzonych właśnie kampanii lub pomożemy Wam znaleźć współgraczy!

Zebraliście drużynę, ale nie macie gdzie grać? FDK jest dla Was świetnym miejscem. Chcecie pomistrzować dla innych uczestników? Przyjmiemy Was z otwartymi ramionami. Odezwijcie się w wiadomości prywatnej na Facebooku albo wpadnijcie porozmawiać na żywo.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39