SIEJEMY KULTURĘ: najNaj zabawa / Warsztaty dla rodziców chustonoszenia
Edukacja

SIEJEMY KULTURĘ: najNaj zabawa / Warsztaty dla rodziców chustonoszenia

  • Wydarzenie archiwalne: 29.10.2022
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
Czas, aby nasze najnaje znalazły coś dla siebie! Kim są najnaje? To nasze najmłodsze brzdące, w wieku 1-3 lata. To właśnie dla nich zostało stworzone to wydarzenie! Zapraszam na najNAJ zabawę – spektakl teatralny „Przytulaki”, warsztaty umuzykalniające „Gordonki” oraz coś dla rodziców niemowląt – warsztaty chustonoszenia! Na wszystkie wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy do koordynatora wydarzenia. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje limit miejsc.

29.10.2022 (sobota), godz. 10.00, BDK

Warsztaty dla rodziców chustonoszenia

To pierwsza taka okazji, aby wziąć udział w warsztatach z chustonoszenia dla świeżo upieczonych rodziców! Podczas 3 godzinnych warsztatów rodzice nauczą się podstawowych wiązań do noszenia malucha w chuście. Na warsztat zapraszam rodziców wraz z maleństwem po 6 tygodniu życia do 3/4 miesięcy.

Warsztaty poprowadzi Marta Kamińska – z powołania żona, matka trzech córek oraz syna, z wykształcenia psycholog, z pasji Certyfikowany Doradca Noszenia CluWi, trener, członek Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO, po kursie z pielęgnacji neurorozwojowej dzieci w 1 r.ż. w handlingu, a także po warsztatach z gimnastyki niemowląt.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Siejemy kulturę”. Partner wydarzenia: Brodnicki Dom Kultury, który realizuje zadanie  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022″

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: 56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

16
grudnia (sobota), godz. 10:00–17:00

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023

21
stycznia (niedziela), godz. 17:00–18:30

Wielka gala sztuk pięknych – koncert noworoczny 2024