SIEJEMY KULTURĘ: najNaj zabawa / Gordonki – zajęcia umuzykalniające
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

SIEJEMY KULTURĘ: najNaj zabawa / Gordonki – zajęcia umuzykalniające

  • Wydarzenie archiwalne: 29.10.2022
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
Czas, aby nasze najnaje znalazły coś dla siebie! Kim są najnaje? To nasze najmłodsze brzdące, w wieku 1-3 lata. To właśnie dla nich zostało stworzone to wydarzenie! Zapraszam na najNAJ zabawę – spektakl teatralny „Przytulaki”, warsztaty umuzykalniające „Gordonki” oraz coś dla rodziców niemowląt – warsztaty chustonoszenia! Na wszystkie wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy do koordynatora wydarzenia. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje limit miejsc.

29.10.2022 (sobota), BDK

godz. 11.00 / 12.15 / 13.30

Gordonki – zajęcia umuzykalniające

(dzieci w wieku 6 msc – 3 r.ż.)

Zajęcia opierają się na teorii nauczania wg Edwina Eliasa Gordona – słynnego amerykańskiego jazzowego muzyka, psychologa i pedagoga.

Każde zajęcia rozpoczynają się muzycznym przywitaniem, następnie przeplatane są tzw. śpiewankami i rytmiczankami z improwizacją oraz wykorzystaniem kolorowych pomocy. tj. pacynek, chusty animacyjnej, wstążek, piłek, itd. oraz instrumentów. Kończymy muzycznym pożegnaniem oraz ukochanymi przez dzieci bańkami mydlanymi.

Prowadząca: mgr Małgorzata Brzóskiewicz – ukończyła studia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg E.E. Gordona na UKW w Bydgoszczy, a także Pedagogikę szkolną z socjoterapią i terapią pedagogiczną na UMK w Toruniu.

Przez 5 lat pracowała w żłobku w Toruniu. Zajęcia umuzykalniające wg teorii E.E. Gordona prowadzi od ponad 6 lat w różnych toruńskich placówkach.

Zapisy na zajęcia wyłącznie telefonicznie u koordynatorki wydarzenia:

Daria Rutka tel. 791 879 364

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Siejemy kulturę”. Partner wydarzenia: Brodnicki Dom Kultury, który realizuje zadanie  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022″

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: 56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

02
kwietnia (niedziela), godz. 16:00

PARANIENORMALNI „OSIEMNASTKA”

17
maja (środa), godz. 19:00

KONCERT ELENI

15
września (piątek), godz. 19:00

„KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”