„Siedem spotkań” | Spotkanie autorskie z Elżbietą Ciesielską
Wstęp wolny  /  Literatura

„Siedem spotkań” | Spotkanie autorskie z Elżbietą Ciesielską

  • Wydarzenie archiwalne: 14.05.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6Czas trwania wydarzenia: około 1 godziny i 30 minut | W trakcie wydarzenia będzie można zakupić książkę „Siedem spotkań”.

Gdzie szukać pomocy, gdy nie potrafimy poradzić sobie z trudnościami? Ile drzwi trzeba wyważyć, zanim ktoś pokaże nam jak je otwierać? O problemach warto rozmawiać i przekonamy się o tym podczas nadchodzącego wydarzenia, skupionego wokół autobiograficznej książki Elżbiety Ciesielskiej „Siedem spotkań”.

Bohaterką książki jest uważna i czuła na otaczający świat Agnieszka. Skomplikowane dzieciństwo, choroba matki i trudna relacja z niedojrzałym do roli ojcem powodują, że jej droga do dorosłości jest kręta i wyboista. Bohaterka szybko autodiagnozuje depresję, ale będzie musiało upłynąć wiele lat, zanim instytucje medyczne, ośrodki pomocy psychologicznej i kręgi kościelne, w których szuka oparcia, pomogą jej w nierównej walce z chorobą.

Dyskusja z autorką „Siedmiu spotkań”, Elżbietą Ciesielską odbędzie się już 14 maja o godzinie 17:00 w Sali Wielkiej Dworu Artusa. Wydarzenie będzie także pretekstem do rozmowy z zaproszonymi przez autorkę gośćmi, specjalistami z kręgu psychiatrii i psychologii.


Spotkanie poprowadzi Barbara Sęk – autorka powieści społeczno-obyczajowych oraz trenerka kreatywnego pisania w „Bloku Pisarskim”.

W trakcie wydarzenia będziecie mogli nabyć własny egzemplarz „Siedmiu spotkań”.

Elżbieta Ciesielska – jej wszechstronne zainteresowania i kompetencje wyraża mnogość ukończonych studiów: psychologia (specjalizacja z psychotraumatologii i profilaktyki społecznej, suicydologii, psychologii klinicznej, psychoterapii), pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, administracja publiczna, informatyka i technologie informacyjno-komunikacyjne, socjoterapia, filologia polska, czy teologia. Posiadaczka licznych certyfikatów z zakresu psychologii, psychoterapii i mediacji.


Współorganizatorem wydarzenia jest Gmina Miasta Toruń.


Patroni medialni – Tygodnik Katolicki „Gość Niedzielny”, Radio „eM”, Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „Papageno Team” Duszpasterstwo i Strefa Wsparcia, Redakcja bloga „Blok Pisarski”

 
Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39