Siała Baba Mak: „Marzec figlarzec”  –  cykl warsztatowych, teatralnych spotkań dla rodzin z dziećmi
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

Siała Baba Mak: „Marzec figlarzec” – cykl warsztatowych, teatralnych spotkań dla rodzin z dziećmi

  • Wydarzenie archiwalne: 15.03.2022
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6
Cykl warsztatów Siała baba mak to przepis na doskonałą zabawę dla rodzin i dziecięcych grup zorganizowanych. Spotkanie przesiąknięte będzie klimatem marcowych psot, nie tylko pogodowych. Na nasze przedwiosenne spotkanie zaprosimy prawie wszystkich humorzastych bohaterów bajek, baśni i najróżniejszych znanych i mniej znanych historii. To oni wprowadzą uczestników naszego spotkania w świat dziecięcej wyobraźni, która nieustannie zaskakuje dorosłych swoimi możliwościami. Pasjonaci teatru będą mieli okazję samodzielnie zrobić papierowego psotnika lub psotnicę w postaci najprostszej na świecie kukiełki i zaprezentować ją w sztuce improwizowanej na żywo. W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia na scenie marcowych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich.

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Wstęp 7 zł/os (płatność dotyczy również opiekuna), płatne w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK.  Obowiązują zapisy, email: artystyczny@kpck.pl.

Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05