Logo partnera
Film

Serce miłości

  • 29
    września 2023 (piątek), godz. 17:00
Miejsce:
Europejskie Centrum Filmowe CamerimageToruń, Rynek Nowomiejski 28

worzący na styku kina i sztuki nowoczesnej reżyser Łukasz Ronduda opowiada o miłości dwójki prawdziwych artystów, Zuzanny Bartoszek i Wojciecha Bąkowskiego, za pomocą starannie obsadzonych aktorów, którzy przefiltrowali rzeczywistość i reżyserską wizję przez samych siebie, tworząc wielowymiarowy portret nietypowego związku dwójki nietypowych ludzi. Scenariusz Roberta Bolesto, autora „Ostatniej rodziny” czy „Córek dancingu”, posłużył twórcom za podstawę dla intymnego, niezwykle estetycznego i dosłownie niepowtarzalnego filmu o różnych obliczach miłości.

Asystujący bohaterom w tej filmowej podróży autor zdjęć Łukasz Gutt został nagrodzony za swoją pracę na festiwalu „Młodzi i Film”.

Cykl: ZAKOCHANY PIĄTEK

Jak melodyjnie podpowiada The Cure, piątek to idealny dzień na miłość. Co za tym idzie, w ramach cyklu „Zakochany Piątek” prezentujemy filmy o jej najróżniejszych wariantach, stadiach i odsłonach. Nie gwarantujemy, że zawsze będzie różowo i wszystkie historie skończą się szczęśliwie. Przegląd z dedykacją dla wszystkich Romantyczek i Romantyków.Źródło: Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Rynek Nowomiejski 28
87-100 Toruń
tel.: 723 240 699

Powiązane wydarzenia

25
września (poniedziałek), godz. 17:00

Mystery Train – WRZESIEŃ Z JARMUSCHEM

29
września (piątek), godz. 18:45

Mój anioł

30
września (sobota), godz. 19:45

Tár