SENSORYCZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI I NAJMŁODSZYMI
Dla dzieci  /  Edukacja

SENSORYCZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI I NAJMŁODSZYMI

  • Wydarzenie archiwalne: 04.06.2022
Miejsce:
Kamienica 12Bydgoszcz, Poznańska 12
Sensoryczne spotkania z najmłodszymi (i nieco starszymi) dziećmi i najlepszymi książkami dla dzieci. Każde z nich to PRZYGODA ze sztuką i wsparcie rozwoju dziecka.

 

Spotkania adresowane są do Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat (tworzą się piękne interakcje między dziećmi w różnym wieku). Formuła obejmuje warsztaty, na których Wasze dzieci nie tylko rozkochają się w książkach. Zetkną się też z innymi dziedzinami sztuki, np. muzyką, plastyką, tańcem, a nawet kulinariami. Wszystko to w formie wspierającej ogólny rozwój dziecka i procesy integracji sensorycznej. W oparciu o temat książek z danego spotkania dzieci poznają świat, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...
Dla tych, którzy nie znają tej autorskiej formuły, informacja, że zajęcia, według własnego pomysłu, prowadzi Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, przede wszystkim filolożka polska, kolejno pedagożka i absolwentka studiów z zakresu terapii i diagnozy SI. Dwukrotnie (w latach 2019 i 2020) nominowana do nagrody Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY, International Board on Books for Young People, w kategorii Upowszechnianie Czytelnictwa.
Prowadząca jest zaszczepiona przeciw Covid 19, jednak na zajęciach stosowane będą obowiązujące przepisy sanitarne. M.in. z tym wiąże się konieczność stałych grup i wejściówek. Zapisujcie się zatem, bo zajęcia odbędą się tylko, jeśli zbierzemy odpowiednią grupę i CZEKAJCIE NA INFORMACJĘ ZWROTNĄ.

Koszt pojedynczych zajęć : 50 zł od dziecka, opiekun (jeden) wchodzi gratis. Przy abonamentach i rodzeństwach zniżki.

PISZCIE: tuczytam@op.pl, w temacie wiadomości wpisujcie "czytam, soboty"
Warto też w zgłoszeniu zawrzeć wiek dziecka (dzieci) i swój numer telefonu.
MIEJCIE, CHOĆBY DLA DZIECI, UBRANIA NA ZMIANĘ.