SEANSE FAMILIJNE
Dla dzieci  /  Film

SEANSE FAMILIJNE

  • Wydarzenie archiwalne: 05.09.2021
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
5 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY DO BDK, NA SEANSE FAMILIJNE!


Tęskniliście? My baaardzo. Dlatego już cieszymy się na to pierwsze, po wakacyjnej przerwie spotkanie. Kinoteka nadal funkcjonuje w reżimie sanitarnym, ale mamy nadzieję, że nie odbierze Wam to przyjemności z oglądania filmów na dużym ekranie.

 Przypominamy, że filmy wyświetlane w bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ adresowane są WYŁĄCZNIE do dzieci w wieku szkolnym! Bardzo prosimy opiekunów, by zwrócili na to uwagę planując wyjście z dzieckiem do KINOTEKI.

Maluszków (od niemowlaka do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA na seanse sensoryczne, o godz. 14:00 – w tym bloku proponujemy krótsze bajki, dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach albo poruszać się swobodnie po sali, włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany.


Poznajcie obowiązujące u nas zasady bezpieczeństwa:

* zarówno obsługa KINOTEKI , jak i odwiedzający ją goście zobowiązani są do noszenia maseczek;

* obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia przekąsek;

* na seanse KINOTEKI BRODNICA obowiązują wejściówki – do odbioru w portierni BDK.


Pełny tekst regulaminu dostępny jest na stronie bdk.brodnica.net


Prosimy też o punktualność – przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach.


Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są BEZPŁATNE! Nie ma biletów, nie ma rezerwacji:-) Salę otwieramy kwadrans przed seansem.* * * * * * * R E P E R T U A R * * * * * * *


GODZ. 12:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ: „WIEDŹMY" (110′)

Film Zemeckisa to dostosowana do współczesnej publiczności, innowacyjna wizualnie adaptacja popularnej powieści Roalda Dahla. Jest to pełna mrocznego humoru, a zarazem wzruszająca historia osieroconego chłopca (Bruno), który pod koniec 1967 roku zamieszkuje z kochającą babcią (Spencer) w Alabamie, w miasteczku Demopolis. Kiedy chłopiec i babcia spotykają zwodniczo piękne, lecz na wskroś diaboliczne wiedźmy, kobieta przezornie wyjeżdża z młodym bohaterem do luksusowego kurortu nad morzem. Niestety, zjawiają się tam dokładnie wtedy, kiedy Wielka Wiedźma (Hathaway) zwołuje swoje koleżanki z całego świata – rzecz jasna, pod przykrywką – w celu przeprowadzenia swojego niecnego planu. (opis dystrybutora)

OBSADA: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci. 

GODZ. 14:00 – „PSI PATROL" (ok. 40′)Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: +48564982142

Powiązane wydarzenia

13
grudnia (wtorek), godz. 10:00

JARMARK BOŻONARODZENIOWY BRODNICA 2022

05
lutego (niedziela), godz. 17:00

KONCERT WIEDEŃSKI – ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK

05
marca (niedziela), godz. 16:00

„KLIMAKTERIUM….I JUŻ” NA DZIEŃ KOBIET