SEANS Z MAMĄ I TATĄ
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

SEANS Z MAMĄ I TATĄ

  • Wydarzenie archiwalne: 20.11.2022
Miejsce:
Brodnicki Dom KulturyBrodnica, Przykop 43
W tym bloku wyświetlamy filmy, adresowane do dzieci, w różnych grupach wiekowych. W bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ prezentujemy repertuar adresowany WYŁĄCZNIE do dzieci w wieku szkolnym. Prosimy opiekunów, by zwrócili na to uwagę, planując wyjście z dzieckiem do KINOTEKI.

Maluszków (od niemowlaka do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA na seanse sensoryczne – w tym bloku proponujemy krótsze bajeczki, dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach albo poruszać się swobodnie po sali, włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Prosimy o punktualność (przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach.

Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są BEZPŁATNE. Nie ma biletów, nie ma rezerwacji:-) Salę otwieramy kwadrans przed seansem.

godz. 12:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ: „CO W DUSZY GRA” (105 min.)

Film "Co w duszy gra" to barwna, pełna humoru i morału urokliwa animacja wprost ze studia Disneya! Bohaterem animowanej bajki "Co w duszy gra" jest Joe Gardner - dobroduszny nauczyciel muzyki w liceum. Przez całe życie kochał jazz i marzył o występie na scenie z zespołem jazzowym, by móc oczarować publiczność swoją grą. Pewnego dnia ma świetną okazję, by osiągnąć swój cel. Bohater zostaje zaproszony do słynnego klubu wieczorowego, w którym gromadzi się duża publiczność. Jednak Joe nie może podejrzewać, że niebawem w wyniku wypadku opuści ten świat, będąc tuż o krok od spełnienia swoich marzeń. Jego dusza wyrusza w niezwykłą podróż i staje się uczestnikiem niezwykłego seminarium, na którym rodzą się marzenia, potrzeby i przekonania każdego człowieka. Tam spotyka duszę numer 22, która nie ma najbardziej pozytywnych poglądów na przyszłość…

GODZ. 14:00 – KINO MALUCHA: „ŚWINKA PEPA” (ok. 40 min.)

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Brodnicki Dom Kultury

ul. Przykop 43
87-300 Brodnica
tel.: 56 498 21 42

Powiązane wydarzenia

01
grudnia (piątek), godz. 19:00–20:30

SKLEP Z FACETAMI - SPEKTAKL

04
grudnia (poniedziałek), godz. 10:00–15:00

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „SŁOWA NIEWYPOWIEDZIANE”.

06
grudnia (środa), godz. 10:00–12:00

Mikołajki na Dużym Rynku

06
grudnia (środa), godz. 13:30–16:30

Książkowy kiermasz dla jeży