SEANS BEZ KASY – Mów do mnie!
Wstęp wolny  /  Film

SEANS BEZ KASY – Mów do mnie!

  • Wydarzenie archiwalne: 04.06.2024
Miejsce:
Europejskie Centrum Filmowe CamerimageToruń, Rynek Nowomiejski 28

Zwycięzcą głosowania na czerwcowy Seans bez kasy z dreszczykiem został film „Mów do mnie!” („Talk to me!”) reżyserski debiut pochodzących z Australii bliźniaków Danny’ego i Michaela Philippou! Wszystkim głosującym dziękujemy i zapraszamy na pokaz, który odbędzie się we wtorek, 4 czerwca o godzinie 19:00.

Grupa nastolatków wchodzi w posiadanie tajemniczej, zabalsamowanej ręki, która szybko okazuje się rekwizytem rozkręcającym każdą imprezę. Każdy kto uściśnie dłoń zaprasza do swojego wnętrza ducha zmarłej osoby. Jedyna zasada, której absolutnie nie można złamać zakłada, że „opętanie” nie może przekroczyć 90 sekund…

Autorem zdjęć do filmu jest Australisjki Operator – Aaron McLisky, pracujący aktualnie nad kolejnym projektem Braci Philippou.

Bezpłatne wejściówki dostępne są w kasie Kina CAMERIMAGE od 16:30 do 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu. W dniach 30.06-02.06 Kasa Kina będzie nieczynna z powodu przerwy technicznej.

Możliwość rezerwacji miejsc dla osób, które nie mogą odebrać wejściówek pod adresem: marta@ecfcamerimage.pl

Jedna osoba może odebrać/zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki. Ilość miejsc ograniczona!Źródło: Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Powiązane wydarzenia

23
lipca (wtorek), godz. 18:35

KINO WSPÓŁCZESNE – Jedno życie

24
lipca (środa), godz. 17:00

Kino współczesne: „Civil War”

24
lipca (środa), godz. 19:10

GWIAZDY KINA: MADS MIKKELSEN – Na rauszu

25
lipca (czwartek), godz. 19:20

Kino współczesne: „Kod zła”

26
lipca (piątek), godz. 18:40

KINO POLSKIE – Wilczyca