Sara Pach | Koncert pamięci zmarłych artystów
Muzyka i taniec

Sara Pach | Koncert pamięci zmarłych artystów

  • Wydarzenie archiwalne: 05.11.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

A gdyby tak choć na moment cofnąć się w czasie? Poczuć klimat dawnych lat i oddać się przyjemnej melancholii, której sprzyja stonowana, mieniąca się ciepłymi barwami jesień? Taką możliwość zapewni nam Sara Pach już 5 listopada 2023 roku o godzinie 18:00.

„Koncert pamięci zmarłych artystów” to muzyczne wydarzenie, w trakcie którego wybrzmią utwory cenionych przez lata muzyków. Piosenki w nowej aranżacji dowiodą, że oddziałują one na nas niezmiennie od lat. Za ich sprawą wrócimy do miłych chwil, dla których utwory niezapomnianych wykonawców były tłem.

Sara Pach w akompaniamencie Jacka Leśniewskiego (perkusja) i Michała Maliszewskiego (gitara), zabierze nas w pełne wrażliwości muzyczne światy, dzięki aranżacjom z repertuaru takich artystów, jak Zbigniew Wodecki, Anna Jantar, Czesław Niemen, Obywatel GC i Kora. Ambitna piosenkarka zaprezentuje także piosenki twórców klasycznych, których działalność przez lata kształtowała kulturę muzyczną: Whitney Houston, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, Tina Turner i Queen.

Czułe spotkanie z muzyką dawnych lat na pewno rozgrzeje nasze serca na długie, chłodne, jesienne wieczory!Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

02
grudnia (sobota), godz. 19:00

XI urodziny Kolektywu TERAZ | Spektakl impro

03
grudnia (niedziela), godz. 14:00

Mikołajki na Rudaku

03
grudnia (niedziela), godz. 18:00

Magdalena Cynk | Jubileuszowy koncert kompozytorski