Logo partnera
Dziedzictwo

Rzeka (u)rzeka! – urodziny wystawy „Węzły”

  • Wydarzenie archiwalne: 11.11.2023
Miejsce:
Centrum Nauki i Kultury Młyny RotheraBydgoszcz, ul. Mennica 10

Wystawa „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” jest prawdziwą ucztą dla naszych zmysłów już od roku! Przez ten czas gościliśmy liczne wycieczki, osoby indywidualne, bydgoszczanki, bydgoszczan, turystów z różnych zakątków Polski. Teraz przyszedł czas na świętowanie!

W sobotnie południe, 11 listopada zapraszamy na specjalne zwiedzanie wystawy, różnorodne warsztaty, wykłady, koncerty, a to tylko niektóre punkty programu, zaplanowane dla Gości Młynów!

Otwarta rok temu stała ekspozycja, poświęcona jest zarówno historii Bydgoszczy, ale także przyszłych losów naszej planety. Na wystawie można m.in. dowiedzieć się, jak współczesna Bydgoszcz radzi sobie z kryzysem klimatycznym oraz jakie działania podejmuje, aby chronić florę i faunę. Atrakcją są także wszelkie stanowiska interaktywne. Można tutaj poznać podstawowe kroki tanga, popłynąć kajakiem wzdłuż Brdy czy przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Odwiedzenie wystawy to niezapomniane doświadczenie, które wprowadza w fascynujący świat miasta nad rzeką.

Już wkrótce pojawi się tutaj pełen program sobotniego świętowania. Tymczasem zachęcamy do zarezerwowania terminu w waszych kalendarzach. Bądźcie w tym dniu razem z nami, czeka nas mnóstwo radosnych, urodzinowych atrakcji!


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 11.11.2023 r., godz. 12.00-20.00
Gdzie? Młyny Rothera
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: atrakcje są bezpłatne, zwiedzanie wystawy w specjalnej cenie
Zapisy: wkrótce więcej informacjiŹródło: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera