Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci

  • Wydarzenie archiwalne: 14.11.2021
Miejsce:
Dom Muz RudakToruń, Okólna 169

Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym
 Niedziela to najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia. Choć z tyłu głowy czai się widmo poniedziałku i skupienie nad listą obowiązków, chcemy rozwiać te myśli i serdecznie zaprosić Was na familijne spotkanie w Filii Dom Muz Rudak! Będzie bajkowo, kreatywnie i przesympatycznie, a to wszystko w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W planie zajęć mamy projekcję animacji, a także powiązane z nią warsztaty kreatywne!

Poranek rozpoczniemy podróżą w świat kultowych bajek. Wspólnie obejrzymy jedną z animacji, którą starsi z pewnością będą pamiętać, bo i jak można zapomnieć o Misiu Uszatku i jego pluszowych, leśnych przyjaciołach? Rodzice i dziadkowie z sentymentem spotkają się z bohaterami z dzieciństwa i ponownie zanurzą w znajome obrazy, które tuliły ich do snu. Najmłodsi z kolei zobaczą jaka bajka towarzyszyła ich rodzicom i dziadkom oraz które z uszek było klapnięte. Tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!

To jeszcze nie koniec naszej propozycji na spędzenie niedzielnego poranka. Po seansie ochoczo zajmiemy się artystyczną częścią planu. Zainspirowani Uszatkiem stworzymy wspólnie pluszowe przytulanki, a także porozmawiamy o dawnych pomysłach na spędzanie czasu.

Zatrzymajmy czas i spędźmy razem ten niedzielny poranek w Filii Dom Muz Rudak (ul.Okólna 169). Będzie niesamowicie i rodzinnie! Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”