Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Szczęśliwa gwiazda
Dla dzieci  /  Film  /  Sztuki wizualne

Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Szczęśliwa gwiazda

Wydarzenie w ramach obchodu Roku Kopernika. Zobacz podstronę Kopernik 550
  • Wydarzenie archiwalne: 24.09.2023
Miejsce:
Dwór Artusa w Toruniu Filia Dom Muz – RudakToruń, Okólna 169

Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Ponownie spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami. Starsi uczestnicy odbędą podróż w czasy dzieciństwa, a młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Po wakacyjnej przerwie wracamy w kosmicznym stylu — poranek rozpoczniemy animacją o przygodach bajkowych bohaterów w ogromnym Wszechświecie. Żeby udać się na taką wyprawę nasi dzielni podróżnicy, muszą wykazać się niezwykłą odwagą i zebrać odpowiednią drużynę — czy im się to uda? Przekonamy się już 24 września 2023 roku w Kinie Rudaczek!

Po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu, czyli stworzeniem kosmicznych ozdób, które będą nam przypominać o wspólnej wyprawie w fascynujące zakątki wszechświata. Stworzymy swój własny „układ słoneczny” – wspólnie zaprojektujemy kilka planet i gwiazd, którym nadamy nazwy. Dodatkowo zbudujemy swoją własną rakietę kosmiczną – by móc polecieć na spotkanie z przygodą!

Gwarantujemy, że będzie iście bajkowo i sentymentalnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika i jest finansowane przez Gminę Miasta Toruń.Źródło: Dwór Artusa

Powiązane wydarzenia

21
czerwca (piątek), godz. 19:00

Letni Dance Intense

22
czerwca (sobota), godz. 12:00

Zwiedzanie Dworu Artusa

26
czerwca (środa), godz. 17:30–18:00

Vamos a Bailar | Koncert Szkoły Flamenco