Rozśpiewany Dance Intense
Muzyka i taniec

Rozśpiewany Dance Intense

  • Wydarzenie archiwalne: 17.06.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Jesteście gotowi na kolejną taneczną przygodę w murach Dworu Artusa? Z okazji zbliżającego się lata przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę! W trakcie nadchodzącego Dance Intense, do zwyczajowych pląsów w parach i kręgu dołączą także… Wasze struny głosowe!

Nie ma znaczenia, czy jesteście doświadczonymi tancerzami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem. Dance Intense jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną wyrazić się poprzez ruch, poczuć rytm i cieszyć się każdą chwilą na parkiecie! Tym razem Kasia Kostańska-Maziarz zadba jednak nie tylko o kroki, ale i głos! Tańcom w kręgu i w parach towarzyszyć będą swobodne przyśpiewki, których nie powstydziłby się żaden weteran letnich ognisk! Poznajcie nowych ludzi, dzielcie się swoją pasją i cieszcie wspólnymi momentami spędzonymi na parkiecie.

Pamiętajcie również, że „Rozśpiewany Dance Intense” jest dla każdego. Umiejętności taneczne i wokalne nie będą sprawdzane przed wejściem – na naszej potańcówce liczy się tylko dobra zabawa! Wszyscy przecież wiemy, że śpiewać i tańczyć każdy może!

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o godzinie 18:30!

Półgodzinne warsztaty taneczne ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Pod okiem Kasi poznacie dwa elementy swobodnego tańca, które wykorzystacie podczas wieczornego Dance Intense. Jeśli nie chcecie pogubić butów podczas imprezy, przybądźcie 17 czerwca 2023 roku o godzinie 18:30!

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

W radosny stan tanecznego upojenia wprowadzi nas Kasia Kostańska-Maziarz, a o teksty i intonację melodii zadbają Patrycja Dądela i Ewa Rudólff.

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy.

Współorganizatorem wydarzenia jest W TAN.

Bilety: 25-30zł / normalny

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39