Teatr / Kabaret

Rewia Burleski

  • Wydarzenie archiwalne
Ikona Miejsce
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156
Gotowi na solidną dawkę brokatu? Już po raz 2 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda! 29 kwietnia Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!

Wystąpią dla Was:

- Holly’s Good – gorący włoski temperament, zdobywczyni prestiżowej nagrody na Burlesque Hall of fame w Las Vegas, przyleci na ten wieczór specjalnie dla Was.
- Miss Mistress - na scenie zmienna jak każda kobieta: słodka, miła i uwodząca lub bezlitosna, silna i bardzo rozpustna wampirzyca.
- Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista podatków w Nowym Niedowładzie i włosach bardziej zakręconych niż przedwyborcze obietnice polityków.

Imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

Bilety —> VIP - 120 zł (najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę!) Normalny - 80 zł (powitalny kieliszek wina musującego na wejściu)

Wstęp : 18:00 Burleska : 20:30

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou.

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów!

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione. Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane! Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

Źródło: Fabryka Lloyda

Powiązane wydarzenia

09
lipca (sobota), godz. 20:00

Drugie urodziny Lloyda

09
lipca (sobota), godz. 20:00

Koncert| Letni Lounge & Chill

15
lipca (piątek), godz. 20:00

ŻABSON

15
lipca (piątek), godz. 20:00

ŻABSON