REVOLUTIONARY ART
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec  /  Teatr / Kabaret

REVOLUTIONARY ART

  • Wydarzenie archiwalne: 06.07.2022
Miejsce:
Wyspa MłyńskaBydgoszcz, Mennica
Revolutionary Art to wyjątkowe wydarzenie łączące dwa koncerty i spektakl w plenerze w jedno multimedialne show. Rap, rock, taniec, światła, wizualizacje i dym to idealny przepis na środowy wieczór na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej!
Dlaczego nazywamy swoją sztukę rewolucyjną? Ponieważ jest ukierunkowana na budowanie relacji i mówi o nadziei, której szczególnie w kontekście dzisiejszych wydarzeń bardzo nam brakuje.
WYSTĄPIĄ:
ESTEM ALPHA
Charyzmatyczny raper w dreadach, umiejętnie łączący świeże flow z charakterystycznymi bitami. Cechuje go autentyczność, mocne teksty i nietuzinkowa barwa głosu. W 2019 zagrał m.in. na Pol’and’Rock Festival, Hiphop Mazury Giżycko oraz Slot Art Festival.
THE UNREST
Zespół The Unrest łączy cztery narodowości i odmienne inspiracje, czerpiąc z szeroko pojętego rocka, post rocka, drum and bass’u, grunge’u, hardcore’u i alternatywnego popu. Kochają żywe emocje i energię grania live. Inspirują się takimi zespołami jak Fever333, Prodigy, Rage Against The Machine, czy The Qemists.
NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE PROJEKT - performance I AM.
I AM to połączenie sztuki i muzyki. Performance oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań w kontekście świata, sensu życia i wyzwań codzienności.
Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów i tancerzy.
WSTĘP WOLNY