Retransmisja KONCERT Andre Rieu: “Śnieżne boże narodzenie”
Muzyka i taniec

Retransmisja KONCERT Andre Rieu: “Śnieżne boże narodzenie”

  • Wydarzenie archiwalne: 05.01.2024
Miejsce:
Ciechocinek, Żelazna 5

Retransmisja KONCERT Andre Rieu: śnieżne boże narodzenie

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

ŚRODA:

6 grudnia 2023 15:00

ŚRODA:

20 grudnia 2023 15:00

PIĄTEK:

5 stycznia 2024 15:00

BILETY 35 PLNŹródło: Ciechocinek

Powiązane wydarzenia

02
marca (sobota), godz. 20:00

Koncert Peja/SLUMS ATTACK

08
marca (piątek), godz. 15:30

Dzień Kobiet z Kino Zdrój

08
marca (piątek), godz. 19:00

Dzień Kobiet z Kino Zdrój

09
marca (sobota), godz. 19:00

Koncert rockowej formacji Sztywny Pal Azji