Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy
Wstęp wolny  /  Inne

Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy

  • Wydarzenie archiwalne: 28.09.2023
Miejsce:
sala Miejskiego Centrum Kultury w BydgoszczyBydgoszcz, ul. Marcinkowskiego 12

Obowiązują wejściówki

Zapraszam na Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy!

Wystarczy pobrać bezpłatny bilet - TUTAJ.

Od godziny 15.00 do 19.00 zapraszam na panele tematyczne (szczegółowy rozkład jazdy już wkrótce).

Od godziny 20.00 można wziąć udział w premierowym pokazie filmu Agnieszki Holland "Zielona Granica". Bilet na ten film można kupić w kasie MCK w Bydgoszczy (cena: 15 zł).

Kongres Kobiet powstał w czerwcu 2009 roku, jako ruch społeczny, aktywizujący – politycznie i społecznie – kobiety w Polsce. Misją Stowarzyszenia Kongresu Kobiet jest działanie na rzecz realnej równości kobiet i mężczyzn (równość praw, szans i możliwości), działanie na rzecz uznania godności, autonomii i wolności wszystkich (i kobiet i mężczyzn), budowanie solidarności kobiet poprzez wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc i pracę nad pamięcią o naszej historii.

Obecnie Kongres Kobiet jest społeczną inicjatywą zrzeszającą osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, przedstawicielki biznesu, polityki, świata nauki, sztuki, dziennikarstwa, związków zawodowych, związków pracodawców oraz wiele innych. Kongres skupia kobiety z całej Polski, o różnych poglądach, wywodzące się z różnych środowisk. Nie jest związany z żadną instytucją ani z żadną partią polityczną.

Przed nami Kongres Kobiet w Bydgoszczy. Zapraszamy do współpracy i wykorzystania możliwości, jakie daje ta konferencja. Jeżeli jesteś zainteresowana/y współtworzeniem tego wydarzenia, napisz: kontakt@joannathomas.pl lub zadzwoń pod nr: 501925206.
Organizatorka: Joanna Czerska-Thomas, pełnomocniczka Kongresu KobietŹródło: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Powiązane wydarzenia

19
października (sobota), godz. 19:00

BLACK STAR FEST (FLAPJACK/BLACK STAR/HOPE)