Logo partnera
Muzyka i taniec

Recital Wojtka Gęsickiego

  • Wydarzenie archiwalne: 27.01.2022
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28
Stowarzyszenie Moje Nuty zaprasza na spotkanie z bardem 27 stycznia o 18.00 w sali kameralnej Browaru B.

Liryk i prześmiewca. Ma dystans do siebie i do świata. Od pierwszych słów powitania łapie kontakt z widownią i trzyma go do końca swoją prawdą. Jego niesamowity ciepły głos wypełnia całą przestrzeń i skupia uwagę. Jest jednym z niewielu wykonawców naszych czasów, któremu zależy na rozmowie z Widzem.
Twórca wielu imprez i festiwali ogólnopolskich, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Od 30 lat na profesjonalnej scenie. Recital jest skonstruowany po mistrzowsku zgodnie ze starymi sprawdzonymi zasadami estrady, czy teatru, więc widownia na spektaklu „oddycha”. Są w programie elementy liryczne, ale również humorystyczne. Melodyjność piosenek zarówno tych lirycznych jak i śmiesznych oraz dobry kontakt Wykonawcy z Widzem powoduje, że publiczność śpiewa razem z Artystą. Widz czuje się w towarzystwie Wojtka-Gospodarza bezpiecznie, Jest przez niego traktowany ciepło i z godnością. Atmosfera koncertu sprawia, że możemy zapomnieć o codzienności i zrelaksować się mile spędzając czas. Na koncert składają się piosenki autorskie Wojtka Gęsickiego, a także specjalnie napisane dla niego poetów: Jacka Goryńskiego i Krzysztofa Cezarego Buszmana oraz Jana Kazimierza Siwka.
Organizator: Stowarzyszenie Moje Nuty. Bilety po 20 zł/os. Dostępne w kasie CK „Browar B.”. Zapraszamy na koncert 27 stycznia 2022 o godz. 18.00.

Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.:54 427 02 30

Powiązane wydarzenia

02
grudnia (piątek), godz. 19:00

Klimakterium ... i już

07
grudnia (środa), godz. 19:00

10 Tenorów