PubQuiz
Inne

PubQuiz

  • Wydarzenie archiwalne: 26.09.2023
Miejsce:
Centrum KulturyŚwiecie, Wojska Polskiego 139

Zapraszamy do uczestnictwa w comiesięcznych rozgrywkach quizowych, które odbywają się w duchu zdrowej rywalizacji i inspirują do poszerzanie swojej wiedzy. I to wszystko w radosnej, klubowej atmosferze. Zapraszamy o 19:00 do Klubokawiarni Kultura. Zapisy w dniu wydarzenia u prowadzących PubQuiz. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby (pula pieniężna przeznaczona jest na nagrody).

Najbliższy termin 26 września 2023.

Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol (tylko dla osób, które ukończyły 18 lat), talon do wykorzystania w barze lub bezpłatny wstęp na imprezę organizowaną przez CK!

W tej grze wygrywają aż cztery drużyny! Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.

PubQuiz jest doskonałym sposobem na sprawdzenie posiadanej wiedzy oraz oryginalną formą spędzania wolnego czasu ze znajomymi. A wszystko pod szyldem zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony PubQuiz - www.pubquiz.pl

Organizatorzy PubQuizu w Świeciu: CK w Świeciu oraz New Entertainment

Koordynatorzy: Katarzyna Lasota, Adam PawłowskiŹródło: Centrum Kultury w Świeciu / Kino Wrzos

Powiązane wydarzenia