PROLETARYAT - koncert
Muzyka i taniec

PROLETARYAT - koncert

  • 15
    grudnia 2023 (piątek), godz. 19:00–22:00
Miejsce:
Over the Under PubBydgoszcz, Dworcowa 51

Zapraszamy na koncert PROLETARYAT w Bydgoszczy!
Bilety już od dziś w sprzedaży!
I pula – 69 zł
II pula – 79 zł
III pula w dniu koncertu – 90 zł
Ilość biletów ograniczona!
KupBilecik | bkb.pl/103527-c8c50
GoOut | goout.net/pl/bilety/proletaryat/ooht/
eBilet |
Stage24 |
Będą również dostępne bilety kolekcjonerskie papierowe w ograniczonej ilości!
19:00 otwarcie bramek
20:00 start koncertu
Będzie również dostępna niewielka pula biletów kolekcjonerskich dostępnych w klubie oraz punktach sprzedaży. Śledź wydarzenie i nie przegap okazji zdobycia pamiątkowego biletu. Bilety drukowane będą w cenie 80 zł a w dniu koncertu w cenie 90 zł.
Po blisko ośmiu latach od premiery płyty „Oko za oko” legendarny polski zespół powraca z nowym materiałem. Album „Ząb za ząb” zagościł na sklepowych półkach 17 marca. W ostatnim czasie kapela podzieliła się z fanami dwoma świeżymi singlami z nowego krążka. „Nie damy się” i „Szajba” z powodzeniem podbijają serwisy streamingowe. Drugi z wypuszczonych utworów pojawił się wraz z klipem na oficjalnym kanale YouTube zespołu.
Proletaryat to zespół-monolit, który przez 35 lat działalności wydał 11 albumów studyjnych i zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą. Metalowy skład z Pabianic już w latach 80. szturmem podbijał serca słuchaczy. Dziś udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia.
Najnowszy album w niczym nie odstaje od starych wydawnictw, które Proletaryat ma na swoim koncie. Co więcej, jest mocniejszy od poprzedniego zarówno muzycznie, jak i tekstowo. Usłyszymy tu rasowy crossover z pulą bezkompromisowych tekstów, w których wciąż kipi wrzątek buntowniczej krwi.
Proletaryat AD 2023: Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew), Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas), Robert „Mały” Hajduk (perkusja), Wiktor Daraszkiewicz (gitara).Źródło: Over the Under Pub

Powiązane wydarzenia

17
grudnia (niedziela), godz. 19:00–22:00

Closterkeller 35-lecie / Pampeluna - koncert

21
grudnia (czwartek), godz. 20:00–23:00

Satarial - koncert