PLENEROWA  HULANKA # Chełmno
Muzyka i taniec

PLENEROWA HULANKA # Chełmno

  • Wydarzenie archiwalne: 18.06.2022
Miejsce:
Osada RycerskaChełmno, kościelna 7
Plenerowa Hulanka - 18.06.2022 Chełmno - Osada przy ul. Kościelnej.
Pierwsza tego typu impreza na osadzie w Chełmnie. Gwarantujemy świetny klimat muzyczny, efekty świetlne pobudzające wyobraźnię oraz dobrą atmosferę !!
Punkty gastronomiczne, dobre trunki i chillout na leżakach pod chmurką będą dostępnedla Was przez całą noc !! Czego chcieć więcej w centrum miasta !!

Lineup :
DjPac1 (Toruń) - turntablista, muzyk oraz producent. Członek Daddy Always Ready
Jego osobowość twórcza jest głęboko zakorzeniona w starym, dobrym hip-hopie ze złotej ery i funku, który był znany i szanowany twórca już w latach 90. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i konsekwentnemu treningowi oraz ciągłemu rozwojowi jego muzyczne i twórcze horyzonty rozwinęły się znacznie dalej, niż się spodziewał.
Jego umiejętności pozwoliły mu wygrać wiele konkursów DJ-skich i do dziś inspirują wielu DJ-ów w Polsce.
Wspólnie z Panem Jarasem zajmuje się także działalnością edukacyjną, prowadząc liczne zajęcia oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży z zakresu djingu, skreczu i produkcji muzycznej.
W trakcie prawie dwudziestoletniej przygody z djingiem mieszkając w Londynie grał w wielu czołowych klubach (Cargo, Mass, The Pool, Cafe1001, Rhythm Factory).
Aktualnie jest rezydentem klubu Pacha w Poznaniu oraz przemierza Polskę wzdłuż i wszerz regularnie grając w klubach na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Muzyka grana przez niego to Funk, Soul, Rap, R'nB, House przez muzykę bassową i nowoczesną elektronikę.

DJ DTL: Pochodzący z Warszawy dj, producent, impresario. Miłośnik dobrej muzyki i brzmienia winylowej płyty.
Wychowanek legendarnego Warszawskiego klubu Punkt i Dj,a 600v.
W jego setach znajdziemy wyselekcjonowane brzmienia klubowe z takich gatunków jak, R&B, Rap, Club Bangers, Funk, Disco, Breaks, Nu Funk, Future Bass, Trap, Twerk, New Jersey, Moombathon, House czy Elektro, a umiejętnościami, selekcją i nietuzinkowym skreczem rozkręci każdą imprezę. Przez ostatnie lata zagrał i zorganizował setki wydarzeń.
Jako dj prowadzi imprezy klubowe, plenerowe, firmowe i sportowe.
Regularnie gra imprezy w całej Polsce.
Kilkukrotnie występował w Berlinie, Paryżu i Mediolanie.
Dzielił scene z takimi artystami jak. Apollo Brown , R.A. The Rugged Man, Mick Jenkins, Afu- Ra, Masta Ace, Jeru The Damaja, Edo G, Lord Kossity, Explicit Samourai, Dj JS1, Cut Killer, Dj Kodh, Lady Waks, Beat Torrent, Dj Blakey, oraz czołówką Polskiej rap sceny.
Na swoim koncie ma kilka nagrań takich jak: „Mixtape 1” wydany wraz marką Carhartt i klubem Punkt. Mixtape pt. „Pl Funk Blend Tape” wydany w 2017 roku. Dwie części mix cd pt. „Dla Ziomów Only” wydane razem z klubem niePowiem. Mix cd pt. #jackwearsblack wydany razem z klubem JackPot / Na Lato, oraz wiele setów na mixcloud.

Pan Jaras - turntablista, dj pochodzący z Torunia - specjalista od ciętego dźwięku, co udowodnił zdobywając tytuł Mistrza Świata IDA w kategorii Scratch przez trzy lata z rzędu.
Współpracował z wieloma wiodącymi postaciami ze świata turntablizmu, takimi jak D-Styles, Skillz, Ken-One, IQ, Robert Smith, VaZee, Eprom, K-Swizz, Rena.
Od 2019 roku należy do oficjalnego teamu marki Reloop - producenta profesjonalnego sprzętu dla dj-ów. Grupę tą tworzą topowi przedstawiciele sztuki dj-skiej z całego świata.
Oprócz działalności solowej współtworzy ekipę Daddy Always Ready & Uncle Jaras, z którą w 2019r. zdobył tytuł Mistrza Świata IDA w kategorii Show, a w roku poprzednim zajął drugie miejsce. Jest również członkiem projektu Steve Nash & Turntable Orchestra.

Patrycki - pochodzący z małego miasteczka Świecie dj, organizator wydarzeń jak i festiwali. Pasjonat dobrej muzyk. W jego setach usłyszymy klimaty klubowe takie jak RAP, FUNKY, R&B, Nu Disco, ale również dobrze się czuje w elektronice takiej jak ORGANIC HOUSE DOWNTEMPO. Przez ostatnie lata zagrał i zorganizował sporo wydarzeń. Jako dj prowadzi imprezy klubowe plenerowe oraz sportowe.Na swoim koncie ma kilka wydarzeń na których był dj jak i współorganizatorem takich jak: 9hills fwstival, GrafPark, Oriental Lake.

To będzie piękny i niepowtarzalny wieczór idealnie rozpoczynający sezon wakacyjny !! Wpadaj do Chełmna i hulaj razem z nami !!

II PULA BILETÓW DOSTĘPNA W CENIE 30zł online !!!
Bilety stacjonarnie dostępne od 29 kwietnia 2022 w barze Hulanka Chełmno ul. Młyńska 7 również w cenie 30PLN.