<i> Piosenki od serca</i> – koncert Pawła Ruszkowskiego
Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Piosenki od serca – koncert Pawła Ruszkowskiego

  • Wydarzenie archiwalne: 14.02.2023
Miejsce:
MGOKKamień Krajeński, Sępoleńska 4
❤ Serdecznie zapraszamy na koncert walentynkowy , nie tylko dla zakochanych! 🥰 Wystąpi Paweł Ruszkowski, który wcześniej został bardzo ciepło przyjęty przez kamieńską publiczność.
❤ Podczas koncertu 14 lutego usłyszymy zarówno utwory z autorską muzyką Pawła z ostatnich płyt, jak również znane piosenki z polskiej i zagranicznej estrady i filmu, które w wyraźny, ale nienachalny sposób korespondują ze świętem zakochanych, a nade wszystko – wypływają z serca.
❤Paweł Ruszkowski to 29-letni wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Kojarzony jest głównie ze swoją działalnością w nurcie poezji śpiewanej, ma jednak znacznie szersze spektrum zainteresowań. Współtworzył kilkanaście płyt, z czego sześć samodzielnie 
wyprodukował i wydał. Koncertuje w całej Polsce – solowo i w ramach większych wydarzeń; kilkukrotnie wystąpił także dla Polonii w Niemczech i Austrii. Artysta mieszka i tworzy w rodzinnej Kościerzynie na Kaszubach. Ważną częścią jego artystycznej drogi jest promowanie kultury i języka rodzimych Kaszub, m.in. poprzez śpiewanie kaszubskiej poezji, a także tłumaczonych na język kaszubski przebojów.
Kto wie, być może kaszubskie akcenty pojawią się także w koncercie 14 lutego 😍
Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek (w M-GOK w godzinach pracy).
fot. Adam Szewczyk


Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim

ul. Sępoleńska 4
89-430 89-430 Kamień Krajeński
tel.: 52 388 60 68